Reklama-EduAu

Artykuły Archiwalne

Czy warto podjąć nauke w Australii?

Autor: Stan Guzinski 20 września 2014

Jakość australijskiej oświaty stoi na najwyższym poziomie, a dyplomy australijskie uznawane są przez pracodawców na całym świecie.

Szkoły, college, uniwersytety znajdują się we wszystkich większych miastach Australii, w rejonach o zróżnicowanej przyrodzie i klimacie. Możesz uczyć się w tropikalnym Cairns, wybrać college / uczelnię zlokalizowaną w dużej metropolii (Sydney, Melbourne, Brisbane, Adelaide czy Perth) lub uczyć się w mniejszej miejscowości.

Nauka połączona jest z możliwością podjęcia pracy i atrakcjami przebywania w międzynarodowej społeczności studenckiej.

Ceny w Australii są porównywalne z europejskimi. Równie ważne jest to, że Australia należy do najbardziej bezpiecznych i stabilnych krajów na świecie.

Z badań przeprowadzonych  na zlecenie australijskiego Ministerstwa Edukacji, wśród studentów zagranicznych uczących się w Australii na kursach angielskiego, w college’ach zawodowych lub na studiach wyższych, wynika że istnieje szereg ważnych czynników decydujących o tym, że podejmują oni naukę właśnie w tym kraju.

Najważniejsze z nich to …

Z naszych obserwacji wynika, że dla klientów z Polski kolejność ta jest inna …

Cały artykuł przeczytaj na zaprzyjaźnionym portalu edukacyjnym.

 

 

Komentarze

Autor

Stan Guzinski

Stan GuzinskiStan pisze o Australii od 2001 roku, początkowo na stronce Australia - Życie Biznes Emigracja, a obecnie w portalu AustraLink.pl - Przegląd Australijski, którego jest założycielem i współprowadzącym. Absolwent Politechniki Gdańskiej, związany z gospodarką morską. Ciekawość świata sprawiła, że od roku 1996 mieszka w Krainie Oz. Obecnie pracuje jako oficjalny Reprezentant australijskich szkół angielskiego, college'ów zawodowych i wyższych uczelni. Pomaga w wyborze kursów i studiów, oraz w całej procedurze zapisu do australijskich szkół i uczelni i w organizacji wyjazdu do Australii. Zobacz: www.EduAu.pl Zajrzyj na fejsbuka Stana Więcej artykułów tego autora