Reklama-EduAu

O nas

Portal AustraLink.pl – Przegląd Australijski jest najnowszą wersją i kontynuacją inicjatywy internetowej, która powstała w sierpniu 2001. Była to skromna stronka pod tytulem: Australia – Życie Biznes Edukacja. Od samego początku, naszym tematem jest AUSTRALIA. Informujemy o życiu na tym kontynencie, związkach polsko-australijskich, o różnych możliwościach jakie oferuje Kraina Oz.

Nazwa portalu składa się z trzech członów: Austra – Link – PL, symbolicznie ukazując role jaką sobie wyznaczyliśmy – ogniwa łączącego Australię i Polskę.

Nasi autorzy to mieszkańcy Australii, jak również osoby oglądające ten kraj z dalszej perspektywy. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto ma coś ciekawego do powiedzenia o Krainie Oz.

Naszymi czytelnikami są Polacy mieszkający w Australii, Polsce, Europie, Ameryce i w innych regionach świata. Mają oni jedną cechę wspólna – interesują się Krajem Down Under.

Zapraszamy osoby indywidualne, firmy i organizacje do współpracy, do współtworzenia naszego portalu i do korzystania z niego. Jeśli posiadasz informacje, wiedzę, teksty, zdjęcia, materialy multi-medialne …, warte zaprezentowania szerokiemu gronu osób związanych z, lub zainteresowanych, Krainą Kangurów, toAustraLink.pl – Przegląd Australijski będzie najlepszym miejscem do tego celu.

  • czytaj i publikuj artykuły w naszym Magazynie internetowym Przegląd Australijski
  • śledź Blogi naszych autorów
  • słuchaj audycji Dźwiękowych i oglądaj nagrania Filmowe
  • nie zapominaj o naszych Podcastach
  • dopisz do Kalendarza wydarzenie lub imprezę związaną z Australią
  • podyskutuj na Forum
  • daj bezpłatne Ogłoszenie drobne
  • Zareklamuj się u nas

Portal, w roku 2001, założył Stan (Stanisław) Guzinski z Adelaide, mieszkający w Australii od roku 1996. Współtwórcą obecnej wersji i współprowadzącym AustraLink.pl – Przegląd Australijski jest Greg (Grzegorz) Ławrynowicz.

*    *    *

AustraLink.pl Pty Ltd jest firmą australijską, zarejestrowaną i działającą w Australii od roku 2003, z siedzibą w Adelaide, w Australii Południowej (Australian Business Number ABN 25 107 157 639).

Listopad 2013