Reklama-EduAu

Artykuły Archiwalne

Łódź Solar Team w Australii – wywiad przed wyścigiem

Autor: Radio Adelaide 17 listopada 2015

Od pewnego czasu publikujemy informacje o przygotowaniach studentów z Łodzi do prestiżowego wyścigu pojazdów napędzanych energią słoneczną, Solar World Challange, odbywającego się w Australii, na dystansie 3000 km, trasą w poprzek całego kontynentu (z góry na dół), z Darwin do Adelaide.

Gdzieś pomiędzy Darwin a Adelaide - foto Stan Guzinski

Gdzieś pomiędzy Darwin a Adelaide – foto Stan Guzinski

Gdy pierwsza grupa uczestników tego przedsięwzięcia dotarła na antypody, nasi koledzy z Radio Adelaide (Tadeusz i Czarek) przygotowali bardzo ciekawą audycję – wywiad z polskimi studentami, po przybyciu do Australii, ale jeszcze PRZED rozpoczęciem zawodów.

Posłuchaj podcastu:

Wcześniej publikowane u nas materiały na temat udziału Polaków w tym znaczącym wydarzeniu w Australii, można znaleźć tutaj.

Komentarze

Autor

Avatar

Radio AdelaideTadeusz Świetlik i Czarek Pawlisz od lat realizują i prowadzą program, nadawany przez stację Radio Adelaide 101.5 FM. Można go słuchać Zawsze w Niedziele (jest to jednocześnie tytuł tej cyklicznej audycji) o godzinie 16:30. Od października 2015 audycje dostępne są również w internecie - w formie podcastów. Więcej artykułów tego autora