Reklama-EduAu

Artykuły Archiwalne

Do Australii – TANIO

Autor: Stan Guzinski 29 grudnia 2014

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kursy zawodowe w Brisbane, w dziedzinach Turystyka i Biznes. Wyjątkowa cena – 2000 AUD za jeden semestr (pół roku szkolnego)

Od początku działalności EduAu.pl (czyli od 2002) nie było takiej OKAZJI.

Dla porównania: średnia cena kursu zawodowego w college’u w Australii wynosi około 4500-5000 AUD za jeden semestr. Tanie kursy można znaleźć w cenach zbliżonych do 3500 AUD za semestr, a najtańsze (spotykane stosunkowo nieczęsto) za około 3000 AUD. Na tym tle cena 2000 AUD za semestr jest wyjątkowo atrakcyjna.

Powód tej jednorazowej obniżki jest taki, że college w Brisbane zaplanował uruchomienie nowych kursów w styczniu 2015, ale są jeszcze wolne miejsca, które chcieliby wypełnić, a czasu zostało bardzo mało.

Całość informacji znajdziesz na zaprzyjaźnionej stronie EduAu.pl.

Brisbane - foto Stan Guzinski

Brisbane – foto Stan Guzinski

Wielu czytelnikow Przeglądu Australijskiego szuka najtańszych możliwosci pobytu w Australii (z możliwościa podjęcia legalnej pracy) dla siebie lub dla swoich znajomych. To jedna z okazji specjalnych, ktore zdarzaja sie nieczesto i … wymagaja szybkiego dzialania.

Komentarze

Autor

Stan Guzinski

Stan GuzinskiStan pisze o Australii od 2001 roku, początkowo na stronce Australia - Życie Biznes Emigracja, a obecnie w portalu AustraLink.pl - Przegląd Australijski, którego jest założycielem i współprowadzącym. Absolwent Politechniki Gdańskiej, związany z gospodarką morską. Ciekawość świata sprawiła, że od roku 1996 mieszka w Krainie Oz. Obecnie pracuje jako oficjalny Reprezentant australijskich szkół angielskiego, college'ów zawodowych i wyższych uczelni. Pomaga w wyborze kursów i studiów, oraz w całej procedurze zapisu do australijskich szkół i uczelni i w organizacji wyjazdu do Australii. Zobacz: www.EduAu.pl Zajrzyj na fejsbuka Stana Więcej artykułów tego autora