Reklama-EduAu

Artykuły Archiwalne

Polski Teatr Stary w Adelaide – „Dogadzaj mojej żonie”

Autor: Stan Guzinski 1 marca 2018

Polski Teatr Stary zaprasza na doskonałą komedię René Heinersdorffa „Dogadzaj mojej żonie”. Przyprawiające o zawrót głowy zwroty akcji, błyskotliwe dialogi i wyraziste postacie zachwycą tradycyjne jak i bardziej postępowe komediowe gusty.

Do czego posunie się mężczyzna, aby dogodzić kochanej kobiecie? Lodówka turystyczna na romantyczny piknik we dwoje, kolekcja kompaktów, luksusowe wieczne pióro, kolacja przy świecach, podróż zagraniczna … Kobieta obsypywana prezentami to kobieta zadowolona. Zadowolona żona to spokój w domu, brak pytań i… większa swoboda dla męża. Oskar nakłania Karola do obsypywania żony prezentami. Czy intencje Oskara są do końca bezinteresowne? I, kim jest Karol?

Teatr Stary w Adelaide - Dogadzaj mojej zonie

Teatr Stary w Adelaide – Dogadzaj mojej zonie

Nieprzypadkowo premiera sztuki została zaplanowana jak najbliżej „Światowego Dnia Teatru”. Od kilku lat Polski Teatr Stary stara się dać okazję swoim Widzom do uczczenia tego święta. A jak można lepiej uczcić Dzień Teatru niż wybierając się na przedstawienie?

Sztuka „Dogadzaj mojej żonie” zostanie zaprezentowana tylko dwa razy, więc lepiej wcześniej zaopatrzyć się w bilety, żeby uniknąć rozczarowania. Bilety tradycyjnie będą dostępne u agentów oraz online w Ticketebo.

INFORMACJE O SPEKTAKLU:

The Parks Theatre

46 Cowan Street

Angle Park SA 5010

Przedstawienia:

Sobota: 17 marca 2018 godz. 17:00

Niedziela: 18 marca 2018 godz. 15:00
Bilety:

Cena: $25

U. M. Sikora: 0413 655 273

Contal Travel: 08 8241 7744

Sunway Travel: 08 8232 9686

Online: www.ticketebo.com.au/teatrstary

Komentarze

Autor

Stan Guzinski

Stan GuzinskiStan pisze o Australii od 2001 roku, początkowo na stronce Australia - Życie Biznes Emigracja, a obecnie w portalu AustraLink.pl - Przegląd Australijski, którego jest założycielem i współprowadzącym. Absolwent Politechniki Gdańskiej, związany z gospodarką morską. Ciekawość świata sprawiła, że od roku 1996 mieszka w Krainie Oz. Obecnie pracuje jako oficjalny Reprezentant australijskich szkół angielskiego, college'ów zawodowych i wyższych uczelni. Pomaga w wyborze kursów i studiów, oraz w całej procedurze zapisu do australijskich szkół i uczelni i w organizacji wyjazdu do Australii. Zobacz: www.EduAu.pl Zajrzyj na fejsbuka Stana Więcej artykułów tego autora